Polskie znaki na klawiaturze do komputerów Palm

Lennart Floreby, szwedzki programista udostępnił w Internecie nakładkę na sterowniki do popularnej, składanej klawiatury dla komputerów naręcznych Palm. Umożliwia ona uzyskanie w prosty sposób - z uży...

Lennart Floreby, szwedzki programista udostępnił w Internecie nakładkę na sterowniki do popularnej, składanej klawiatury dla komputerów naręcznych Palm. Umożliwia ona uzyskanie w prosty sposób - z użyciem klawisza ALT - znaków występujących w polskim alfabecie.

Program, działający z klawiaturami Palm Portable Keyboard, dostępny jest za darmo pod adresemhttp://hem.fyristorg.com/scappk/.

Autor nakładki opracował także jej wersje pozwalające na uzyskanie z klawiatury znaków występujących w alfabetach krajów skandynawskich (Szwecja, Finlandia, Norwegia). Polska wersja powstała na prośbę jednego z polskich użytkowników Palma.

Dotychczas jedyną metodą wprowadzania polskich znaków z klawiatury Palm Portable Keyboard był sposób opracowany przez dziennikarzy Computerworlda.

***

Klawiatura pod palmami

PalmPiloty - tańsze odpowiedniki, nowa klawiatura i nowy Palm V

Computerworld wydanie dla Palm

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200