Polski ERP w Oceanii

System Comarch ERP Altum zostanie wdrożony w modelu chmury obliczeniowej dla klientów w Nowej Kaledonii oraz na Thaiti.

Jak przyznaje Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch SA, dyrektor sektora ERP System Comarch ERP Altum dotarł tam jako pierwszy. Żaden z polskich systemów tej klasy nie pozyskał do tej pory tak dalekiego klienta.

Klient z Oceanii wybrał Comarch do projektu Billabong za pośrednictwem Internetu. System, z którego zdecydował się skorzystać jest nowoczesną platformą dostosowaną do specyfiki firm międzynarodowych. Umożliwia automatyzację rutynowych czynności oraz oferuje usługę Business Inteligence – analizy i prognozy, na podstawie których przedsiębiorcy podejmują strategiczne decyzje.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy
  • Oracle Fusion Cloud ERP w kwadracie Gartnera
  • Tylko 1/5 organizacji dojrzale podchodzi do danych

Dzięki zastosowanej technologii, pozwala ona na całościowe dostosowanie systemu do potrzeb nie tylko firmy, ale również do specyfiki niemal każdego zagranicznego rynku. Comarch ERP Altum posiada gotowe funkcjonalności dopasowujące system do sposobu prowadzenia działalności gospodarczej m.in. w Niemczech oraz Francji.

W ubiegłym roku produkt sprzedaż Comarch ERP Altum zwiększyła się o 85%, a po siedmiu miesiącach bieżącego roku odnotowano wzrost wysokości 58%.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200