Polska spółka Transition Technologies otwiera biuro na Tajwanie.

Transition Technologies PSC (spółka Grupy Kapitałowej Transition Technologies; w skrócie GK TT) otwiera nowe biuro w Azji (na Tajwanie), licząc na wysoką dynamikę sprzedaży swoich produktów na tym kontynencie.

Polskie spółki technologiczne zaczynają coraz śmielej konkurować z międzynarodowymi gigantami. Coraz częściej polskie firmy IT decydują się na ekspansję na rynkach światowych i skutecznie budują struktury międzynarodowe

Dobrym przykładem jest tu GK TT - polska firma informatyczna skoncentrowana na rynkach przemysłowych, energii i gazu oraz medycyny. W czerwcu 2019 roku Transition Technologies PSC utworzyła spółkę zależną TT PSC Asia Ltd z siedzibą w Tajpej na Tajwanie.

Zobacz również:

Transition Technologies PSC specjalizuje się w przemysłowych wdrożeniach technologii Augumented Reality (AR) oraz Industrial Internet of Things (IIoT) i prowadzi obecnie kluczowe wdrożenia na zamówienia klientów z Europy Zachodniej i USA.

W ostatnich latach znacznie zwiększyło się znaczenie rynku azjatyckiego. Centrum przemysłowe świata przesuwa się do Azji i tam też rośnie popyt na najnowsze rozwiązania informatyczne. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na bezpośrednią obecność na rynkach dalekowschodnich i budowę zespołów sprzedażowych i wdrożeniowych opartych o lokalnych inżynierów i sprzedawców”, mówi Szymon Bartkowiak, prezes zarządu TT PSC. dodaje: „W najbliższych latach oczekujemy, że sprzedaż będzie rosła 200 – 300 proc. rocznie”.

Od kilku lat realizujemy strategię dynamicznego wzrostu na rynkach światowych. Budujemy organizację o zasięgu globalnym. Poza Polską – 14 lokalizacji – nasze biura funkcjonują już w USA, Europie Zachodniej i Malezji”, mówi prof. Konrad Świrski, prezes zarządu Transition dodając iż według niego „Nadchodzą czasy, kiedy polskie spółki informatyczne, poza wielkimi osiągnięciami w outsourcingu i produkcji w Polsce, mogą też zaistnieć na rynkach światowych prowadząc wdrożenia i sprzedając produkty pod własną marką. IT jest jednym z nielicznych sektorów, w których Polska ma szansę być uznanym, światowym producentem”.

Źródło: Monday PR


TOP 200