Polska część Society

Komisja Europejska podjęła decyzję o rozszerzeniu Information Society Forum (ISF) o reprezentantów krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Komisja Europejska podjęła decyzję o rozszerzeniu Information Society Forum (ISF) o reprezentantów krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Do 130 reprezentantów krajów Unii Europejskiej dołączy ok. 30 ekspertów z krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Z Polski w skład Information Society Forum wejdą: prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary (kierownik Katedry Technologii Informacyjnych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu), Dariusz Kupiecki (p.o. prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Systemów Otwartych i dyrektor naczelny ds. informatyki Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz Polska SA), Marek Maniecki (członek prezydium Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz dyrektor Inter-Design Tessel Systems Sp. z o.o.) i prof. dr hab. Zdzisław Szyjewski (prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego, dyrektor Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego).

W ramach ISF funkcjonuje 6 grup roboczych, których działalność obejmuje takie zagadnienia, jak wpływ społeczeństwa informacyjnego na gospodarkę i zatrudnienie czy demokratyczne i społeczne wartości w "wirtualnym społeczeństwie".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200