Polska Opera

Kilkanaści dni po premierze Opery 7.20, norweska firma zaprezentowała wersję przeglądarki przenaczoną dla polskich użytkowników.

Cierpliwość osób, które czekały na polską wersję tej popularnej przeglądarki została wynagrodzona. Od dziś możemy pobrać z Sieci polską wersję Opery 7.20. Z jeden strony jest to miły gest norweskiej firmy, z drugiej normalna reakcja na fakt, że liczba polskich użytkowników (czyli potencjalnych klientów) Opery jest wyjątkowo liczna.

Głównym atutem Opery jest szybkość, stabilność oraz mała "systemożerność". Pracę z przeglądarką ułatwia doskonały interfejs użytkownika, możliwość wykorzystywania skrótów klawiszowych do szybszego surfowania po Sieci oraz tzw "gestów myszy". W interfejs przeglądarki wbudowana okno umożliwiające szybki dostęp do internetowych serwisów wyszukiwawczych. Każdą z przeglądanych stron możemy dowolnie skalować (powiększanie i pomniejszanie strony). Najnowsza wersja aplikacji obsługuje: TLS 1.0, SSL 2/3, CSS 1/2, ECMAScript, JavaScript 1.3, XML, HTML 4.01, HTTP 1.1, DOM level 2 oraz WAP/WML. W pakiecie oprócz przeglądarki znajdziemy także klienta poczty elektronicznej oraz program do obsługi grup dyskusyjnych.

Zobacz również:

  • Dlaczego warto używać przeglądarki Opera GX

Więcej informacji:http://www.opera.com

Opera Wersja z Javą 7.20 PL do pobrania z naszego FTP'a:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2029/Opera_z_Java_7_20_PL.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200