Polacy w konkursie European CIO of the Year 2006

Piątka polskich dyrektorów IT zmierzy się z kolegami z Europy w konkursie Europejski CIO Roku.

Ideą konkursu jest podkreślenie roli CIO w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej, której sukces w coraz większym stopniu zależy od udanych implementacji rozwiązań technologicznych. Skrót CIO pochodzi od nazwy Chief Information Officer i w zachodnich organizacjach oznacza szefa obszaru IT, zasiadającego w zarządzie firmy.

Konkurs został zorganizowany przez International Data Group - największy na świecie koncern wydawniczy w branży komputerowej, w Polsce wydający m.in. tygodnik Computerworld i CIO Magazyn Dyrektorów IT.

Zobacz również:

  • Dlaczego ponad połowa liderów IT może szukać nowej pracy

W konkursie udział bierze najwyższa kadra menedżerska - ponad 50 dyrektorów IT z Europy. Polacy biorący udział w konkursie - Andrzej Galik, CIO w Thomson multimedia, Rafał Hanys, dyrektor IT Urzędu Miasta we Wrocławiu, Tomasz Matuła, dyrektor pionu IT w Telekomunikacji Polskiej, Dorota Poniatowska-Mańczak, CIO w Banku Zachodnim WBK oraz Tomasz Romanowski, CIO w Alstom Power - to członkowie Klubu CIO, elitarnej organizacji działającej od 4 lat, zrzeszającej polskich dyrektorów IT.

W gronie jurorów znajdą się eksperci i dziennikarze zajmujący się zarządzaniem i nowoczesnymi technologiami. Na początku kwietnia 2006 r jury wyłoni laureatów w 7 kategoriach.

Szczegóły: http://www.europeancioconference.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200