Podkręcone karty Zotac z procesorami NVIDII

W ofercie marki Zotac pojawiły się nowe karty graficzne serii AMP! i ZONE. Pierwsze są podkręconymi wersjami kart z procesorami GeForce 8800 GTX, drugie to modele GeForce 8600 GTS wyposażone w chłodzenie pasywne i wyjście HDMI.

Model Zotac N-Fire 8800 GTX AMP! Edition pracuje z fabrycznymi częstotliwościami taktowania procesora i pamięci wynoszącymi 630 i 2000 MHz. O 15% zwiększono także częstotliwość taktowania jednostek odpowiedzialnych za cieniowanie.

Podkręcone karty Zotac z procesorami NVIDII

Karty takie jak prezentowany Zotac N-Fire 8800 GTX AMP! Edition to dobra propozycja dla właścicieli dużych monitorów. Jak wszystkie karty NVIDII serii GF8xxx może pracować z drugą kartą tej serii w trybie SLI.

Kolejna nowość to model z procesorem GeForce 8600 GTS wyposażony w chłodzenie pasywne. Karta N-Fire 8600 GTS ZONE Edition pracuje z zegarami procesora i pamięci 675 i 2000 MHz. Radiator wyposażony jest w rury cieplne i specjalnie skonstruowane końcówki zbudowane z setek drobnych aluminiowych płatów. Karty tej serii mogą występować z 256 lub 512 MB pamięci GDDR3.

Zobacz również:

  • RX 6500 XT, GeForce RTX 3050 i inne karty nie dały rady
  • DisplayPort 2.1 - przyglądamy się specyfikacji nowego standardu
Podkręcone karty Zotac z procesorami NVIDII

Wyposażona w chłodzenie pasywne karta Zotac GeForce 8600 GTS ZONE Edition

Mają także wejście SPDIF pozwalające na doprowadzenie do karty sygnału audio, a następnie wyprowadzenie go jednym kablem HDMI razem z sygnałem wideo ( w zestawie znajdziemy odpowiednią przejściówkę DVI-HDMI).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200