Po naukę do Compendium

Warszawski ośrodek edukacyjny Compendium CE rozpoczyna współpracę z firmą Novell.

Na mocy umowy podpisanej przez obie firmy Compendium CE uzyskało status Novell Business Partner Training Provider. Dzięki niemu będzie prowadzić szkolenia z SUSE LINUX, zintegrowane z programem edukacyjnym i certyfikacyjnym Novella (dotychczas firma miała w swojej ofercie autorskie ścieżki edukacyjne Linux oraz FreeBSD).

Nowa dwunastka

W nowej ofercie pojawi się 12 autoryzowanych szkoleń z zakresu SUSE LINUX. Obejmą one pełen zakres wiedzy z administracji serwerem i usługami sieciowymi w środowisku SUSE LINUX. Ułożone w ścieżkę edukacyjną kursy realizują takie zagadnienia jak:

@ konfiguracja i administracja systemu;

@ programowanie skryptów powłoki;

@ konfiguracja i administracja kluczowych usług sieciowych;

@ praca w środowisku heterogenicznym oraz bezpieczeństwo usług sieciowych.

Ścieżka edukacyjna została dostosowana do różnych poziomów zaawansowania i kończy się uzyskaniem światowych certyfikatów Linux Professional Institute: Junior Level Administration (LPIC1); Intermediate Level Administration (LPIC2); SUSE Certified Linux Professional (SCLP).

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Kolejnym etapem wzajemnej współpracy firm Compendium i Novell będzie utworzenie Centrum Kompetencyjnego (wspólnie z Veracomp S.A. - dystrybutorem produktów SUSE LINUX).

Pół roku promocji

W związku z nową umową Compendium CE przygotowało promocję na zakup szkoleń. Obejmie ona wszystkie szkolenia z systemu operacyjne SUSE Linux i potrwa do końca marca 2005 roku. Szczegóły można znaleźć na stroniehttp://www.compendium.pl/promocje/novell

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200