Płyty główne Fujitsu Siemens

Alstor podpisał umowę o współpracy z firmą Fujitsu Siemens Computers. Dzięki temu jego oferta poszerzyła się o płyty główne tego producenta.

Alstor podpisał umowę o współpracy z firmą Fujitsu Siemens Computers. Dzięki temu jego oferta poszerzyła się o płyty główne tego producenta.

Znalazły się w niej następujące modele: D1337, D1327 oraz D1289.

Oferowane płyty główne są typu ATX, z przeznaczeniem dla procesorów Intel Pentium 4 (D1337 i D1327) oraz AMD (D1289). Posiadają one narzędzia, takie jak: Recovery BIOS pozwalający na odtworzenie BIOS-u płyty uszkodzonego przez niepełny lub nieumiejętny update, Instantly Available PC (IA-PC) umożliwiający szybki dostęp do systemu operacyjnego komputera po przełączeniu ze stanu spoczynku oraz program do zakładania haseł na dyski twarde IDE podłączone do systemu.

Do płyt Fujitsu Siemens dodawane jest również oprogramowanie sieciowe DeskView OEM, składające się z trzech modułów: DeskInfo, Desk Alert i DeskFlash. Pierwszy z modułów umożliwia detekcję i wyświetlanie na danym komputerze lub na konsoli administratora komunikatów zawierających istotne informacje, np. o zainstalowanych dyskach, ilości pamięci czy rewizji BIOS-u. Dzięki funkcji Desk Alert możliwe jest wyświetlanie komunikatu o wystąpieniu awarii. Narzędzie DeskFlash umożliwia aktualizację BIOS-u z poziomu systemu operacyjnego Windows.

Więcej informacji:

Alstor

03-301 Warszawa

ul. Jagiellońska 74

tel: 0-22 675 55 15

fax: 0-22 675 43 10

http://www.alstor.com.pl

mailto:[email protected]


TOP 200