Płatny staż za najlepsza magisterkę o ERP

Ruszyła druga edycja konkursu na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP. Na dwóch zwycięzców czekają dwa miesięczne płatne staże w Dziale Wdrożeń i Dziale Rozwoju Oprogramowania w firmie SENTE Systemy Informatyczne, która jest organizatorem konkursu.

W tegorocznym konkursie mogą startować prace magisterskie złożone do obrony w latach 2008/2009 oraz 2009/2010. Finał nastąpi 30 grudnia 2010 roku. Ogłoszenie wyników w styczniu 2011 roku. W jury zasiadają eksperci i wdrożeniowcy SENTE oraz niezależny ekspert, dr Piotr Adamczewski, kierownik Katedry Informatyki Stosowanej z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

W pierwszej edycji konkursu rywalizowały ze sobą prace napisane m.in. na Politechnice Wrocławskiej i Warszawskiej oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ubiegłoroczną laureatką została Anna Lamek, doktorantka na Politechnice Wrocławskiej. Obecnie odbywa miesięczny staż w siedzibie organizatora imprezy. Zwycięską pracę jury wyróżniło za wysoki poziom merytoryczny oraz metodyczne podejście do analizy trendów rozwojowych systemów ERP.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200