Płatności internetowe w Podkarpackim Banku Spółdzielczym

Przy operacjach finansowych bezpieczeństwo ma fundamentalne znaczenie. Klienci Podkarpackiego Banku Spółdzielczego mogą płacić online przy pomocy bezpośrednich płatności internetowych PayByNet.

System, którego operatorem jest Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., umożliwia opłacanie zakupów internetowych przez 24 godziny na dobę, każdego dnia. PayByNet pozwala również na uiszczanie drogą elektroniczną opłat administracyjnych na rzecz urzędów.

Pieniądze w systemie są przekazywane pomiędzy klientem a sklepem bez udziału firmy pośredniczącej. Powiadomienie o zrealizowanej płatności przesyłane jest niezwłocznie po zatwierdzeniu przelewu do jego odbiorcy, dzięki czemu otrzymuje on informację o płatności zanim środki znajdą się na koncie. Realizację transakcji zapewnia KIR S.A. oraz banki uczestniczące w usłudze.

Zobacz również:

„Wybierając w sklepie internetowym płatność za pomocą PayByNet klient zobaczy w serwisie transakcyjnym swojego banku gotowy, wypełniony formularz przelewu. Automatyczne przenoszenie danych, w tym numeru konta bankowego odbiorcy płatności oraz jego nazwy i adresu, zabezpiecza klienta przed błędami” – wyjaśnia Artur Wojtczuk, dyrektor Linii biznesowej płatności internetowe w KIR S.A. – „Pieniądze trafiają wprost do adresata. Taki przelew bezpośredni jest jednoznacznym dowodem dokonania wpłaty, łatwiej zatem o wyjaśnienie wątpliwości w przypadku ewentualnej reklamacji” – podsumowuje dyrektor Wojtczuk.


TOP 200