Płaska plazma z tunerem TV

Firma IRS wprowadziła do swojej oferty nowy telewizor plazmowy firmy Hitachi – model 42PD3000. Ta 42-calowa jednostka to flagowy produkt firmy Hitachi, który specjalnie przystosowano do stosowania w zaawansowanej instalacji kina domowego.

Płaska plazma z tunerem TV
Nowy telewizor plazmowy Hitachi wyświetla obrazy o rozdzielczości 1024 x 1024. Model 42PD3000 oferuje szeroki kąt widzenia, wynoszący 160 stopni w poziomie i w pionie. Dzięki temu obraz nie traci mocno na jakości wtedy, gdy na ekran patrzy się z boku. Dobre parametry podkreśla jasność na poziomie 1000 cd/m2 i kontrast o współczynniku 1000:1. Wśród zaawansowanych funkcji nowego telewizora plazmowego należy wymienić technologię Digital Colour Management, która ma zapewnić wierne odtworzenie kolorów. Na uwagę zasługuje też funkcja dzielenia ekranu Split Screen, dzięki której można równocześnie wyświetlać na ekranie obrazy pochodzące z rożnych źródeł, np. telegazetę, obraz telewizyjny i sygnał z komputera.

Nowa plazma Hitachi posiada dwie dołączane kolumny o mocy 12W. Elementy sterujące m.in. tunerem TV, cyfrową redukcją zniekształceń obrazu i funkcjami audio, zostały umieszczone w odrębnym module AV3000 Multi-media Box. Do niego podłączane są wszystkie dodatkowe urządzenia. Multi-media Box posiada liczne złącza (m.in. 3 SCART, wejście komputerowe). System automatycznego rozpoznawania sygnału Progressive Scan Input zwalnia użytkownika z konieczności manualnego wyboru określonego trybu wideo. Moduł Multi-media Box jest podłączany do ekranu za pośrednictwem pojedynczego kabla. Wygodę obsługi zapewniać ma uniwersalny pilot, pozwalający sterować nie tylko funkcjami telewizora, ale również odtwarzacza DVD i magnetowidu.

42-calowy telewizor Hitachi 42PD3000 jest objęty 2-letnią gwarancją, zaś jego cena detaliczna wynosi 33 989 zł.

Dystrybutor:

http://www.irs.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200