Piotr Staszczak nowym prezesem S&T Services Polska

Zastąpi na tym stanowisku Macieja Wiśniewskiego, który złożył rezygnację. Staszczak jest związany z S&T od 2010 roku jako Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Usług Profesjonalnych.

"Moim celem na nowym stanowisku jest znaczące zwiększenie pozycji rynkowej S&T Services w Polsce oraz wykorzystanie pozycji grupy w Europie środkowo-wschodniej. Przez ostatnie dwa lata gruntownie zreorganizowaliśmy firmę z sukcesem inwestując w obszary rozwojowe jednocześnie racjonalizując nasze zaangażowanie w obszarach o mniejszym potencjale. Konsekwentnie wzmacniamy relacje z obecnymi Klientami S&T Services i jesteśmy dla nich zaufanym partnerem, dzięki czemu coraz więcej nowych Klientów powierza nam skomplikowane i innowacyjne projekty informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem" - powiedział Piotr Staszczak, obejmując stanowiska prezesa S&T Services Polska.

Piotr Staszczak jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz programu Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. W S&T początkowo zajmował stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora Pionu Rozwiązań Infrastrukturalnych, po roku objął dodatkowo stanowisko Dyrektora Pionu Rozwiązań Biznesowych tworząc jednolitą organizację Usług Profesjonalnych. Jest związany z branżą teleinformatyczną od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako inżynier, kierownik i dyrektor w takich firmach jak Alcatel Business Systems / Alcatel-Lucent oraz NextiraOne.

Przypomnijmy, że poprzedni prezes S&T Maciej Wiśniewski 2 listopada obejmie z kolei stanowisko prezesa polskiego oddziału Fujitsu Technology Solutions. Zastąpi Romana Durkę, który odszedł z firmy z końcem marca br.


TOP 200