Piotr Fąderski będzie odpowiadał za VMware w regionie Polski i krajów bałtyckich

Firma VMware ogłosiła, że Piotr Fąderski objął stanowisko Country Managera na Polskę i kraje bałtyckie. Będzie on odpowiadać za całokształt strategii firmy oraz wzrost biznesowy w regionach, w których chmura obliczeniowa coraz częściej jest elementem transformacji przedsiębiorstw.

Piotr Fąderski jest związany z firmą VMware od 2008 roku. Zaczynał jako Sales Operation Manager Central EMEA. Zajmował się m.in. analizą i prognozami finansowymi, wdrażaniem nowych procesów sprzedażowych oraz szkoleniami dla przedstawicieli handlowych. W 2010 awansował na stanowisko EMEA Senior Manager Business Operations, a w 2011 na Regional Alliance Manager HP Germany, gdzie odpowiadał za współpracę Hewlett-Packard z VMware. W 2011 odpowiadał również jako Country Manager Russia/CIS m.in. za przebudowę kanału sprzedaży w tym regionie.

Od czerwca 2011 pełni w VMware funkcję Partner Managera na Europę Środkowo-Wschodnią, gdzie odpowiada za koordynację i zarządzanie siecią partnerską w 15 krajach regionu, a od września 2012 jest pełniącym obowiązki Country Managera na Polskę oraz kraje bałtyckie. "W Polsce i krajach bałtyckich nowe technologie pełnią coraz większą rolę i firmy, chcąc odnieść sukces rynkowy, muszą w pełni z nich korzystać. Ta nowa rola to dla mnie fantastyczne wyzwanie w erze post-PC, które pozwala mi wesprzeć firmy w realizacji ich celów biznesowych w ramach elastycznych i prostszych usług IT. Bardzo się cieszę, że będę mógł to robić w VMware" - mówi Piotr Fąderski, country manager na Polskę i kraje bałtyckie, VMware.

Zobacz również:


TOP 200