Pilot od Media Center do kupienia oddzielnie

Firma Connect, wprowadziła do oferty pilot przeznaczony do współpracy z komputerami wyposażonymi w Windows Media Center (WMC). Uniwersalną cechą urządzenia jest możliwość podpięcia go do dowolnego komputera PC typu desktop lub notebook wyposażonego w port USB.

Pilot od Media Center do kupienia oddzielnie

Pilot do systemu Windows XP Media Center

Pilot dostarczany jest w komplecie z odbiornikiem podczerwieni, który automatycznie rozpoznawany jest w systemie Windows Media Center. Nie są zatem potrzebne żadne dodatkowe sterowniki do instalacji pilota w systemie WMC. Pilot pozwala na pracę z komputerem na odległość do 15 metrów i jest zasilany z dwóch standardowych baterii AAA.

System operacyjny Windows Media Center pozwala na stworzenie domowego centrum rozrywki, przy wykorzystaniu do tego celu komputera lub notebooka PC. Jednym z istotnych elementów systemu jest możliwość zdalnego sterowania jego funkcjami tj. oglądanie TV, zmiana kanałów TV i radiowych, oglądanie filmów DVD, przeglądanie zdjęć. Oferowany pilot + odbiornik podczerwieni, umożliwia użycie komputera jako multimedialnego centrum rozrywki bez konieczności posiadania dedykowanej obudowy komputera dla WMC.

Zobacz również:

  • Ważne poprawki dla Windows

Zestaw dostępny jest w cenie 89 zł i objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200