Pierwszy partner

IFS Poland liczy, że dzięki umowie z ZETO Poznań pozyska nowych klientów

IFS Poland liczy, że dzięki umowie z ZETO Poznań pozyska nowych klientów.

ZETO Poznań szuka nowych źródeł dochodu, poza tradycyjnie świadczonymi usługami obliczeniowymi i serwisowymi. Podczas targów Infosystem '98 firma z Poznania podpisała umowę partnerską z IFS Poland, producentem pakietu wspomagającego zarządzanie IFS Applications. Wcześniej ZETO nawiązała współpracę z warszawskim CSBI w zakresie sprzedaży systemu Pro/MIS.

W rzeczywistości ZETO Poznań już od roku współpracuje z polskim oddziałem IFS. Pracownicy poznańskiego zakładu zostaną przeszkoleni w zakresie wdrożenia czterech podstawowych modułów IFS Applications - finansowego, remontowego, dystrybucji i produkcji. "Przygotowujemy także projekt opracowania wspólnie dodatkowego modułu do naszego pakietu" - mówi Marek Sobczak, wiceprezes IFS Poland. Na razie przedstawiciele firmy nie chcieli zdradzić, jakiego obszaru działania przedsiębiorstw ma dotyczyć wspólna aplikacja.

Jest to pierwsza oficjalna umowa partnerska IFS w Polsce. Dotychczas IFS Poland samodzielnie zajmowała się wdrożeniami swojego systemu. Przedstawiciele szwedzkiego producenta liczą jednak, że dzięki porozumieniu zdobędą partnera, który ma doświadczenie w projektach informatycznych w przemyśle. "Liczymy także, że obecni klienci naszego partnera staną się naszymi. W przyszłości klientami z Polski północno-zachodniej zajmie się poznańskie ZETO" - twierdzi Marek Sobczak. Wiceprezes IFS nie wyklucza, że kolejnymi partnerami firmy staną się inne Zakłady Elektronicznej Techniki Obliczeniowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200