Pierwsza konferencja Apple w tym roku już 8 marca

Już jutro firma Apple zorganizuje swoją pierwszą konferencję prasową w 2022 roku. Jakich produktów możemy się spodziewać?

Po kilku tygodniach oczekiwania firma Apple oficjalnie rozesłała zapowiedź na swoją pierwszą konferencję prasową w 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się 8 marca 2022 roku o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce.

Peek performance - pierwsza konferencja prasowa Apple w 2022 roku
Źródło: YouTube

Peek performance - pierwsza konferencja prasowa Apple w 2022 roku

Źródło: YouTube

Informacje o konferencji prasowej o nazwie Peek performance zostały po raz pierwszy przekazane przez starszego prezesa do spraw marketingu światowego - Grega Joswiaka. Udostępnił o na Twitterze krótki materiał promujący nadchodzące wydarzenie. Niedługo po publikacji postu firma Apple rozesłała oficjalne zaproszenia dla dziennikarzy technologicznych z całego świata.

Zobacz również:

  • ChatGPT trafia na zegarki Apple Watch

Wydarzenie o nazwie Peek performance to pierwsza impreza na żywo organizowana przez firmę Apple w 2022 roku. Wiosenne wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej. Transmisja na żywo transmitowana będzie do sieci z wykorzystaniem oficjalnej strony Apple.com oraz na koncie Apple na YouTube. Spodziewamy się, że konferencja prasowa potrwa około godziny.

Zgodnie z informacjami, które trafiają do sieci od wielu tygodni, na wiosennej konferencji prasowej zobaczymy tańsze urządzenia. Gigant z Cupertino zaprezentuje nowego iPhone'a SE, który po raz pierwszy w historii otrzyma modem sieci 5G. Smartfon nadal korzystać będzie z obudowy znanej z iPhone'a 8. W środku znajdzie się procesor Apple A15 Bionic z najnowszych modeli iPhone'a 13. W sieci pisze się również o zupełnie nowym modelu MacBooka Air, odświeżonym iPadzie Air oraz obniżeniu ceny bazowego iPhone'a SE z 2020 roku.

Na wydarzeniu Peek performance firma Apple powinna również zaprezentować finalne wydania nowych wersji systemów operacyjny. iOS 15.4 wprowadzi możliwość skanowania twarzy z założoną maseczką. Funkcja zadziała na smartfonach iPhone 12 oraz nowszych. iPadOS 15.4 oraz macOS 12.3 Monterey otrzymają długo oczekiwaną funkcję Universal Control, która pozwala na obsługę komputera i tabletu z wykorzystaniem jednej myszki i klawiatury.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200