Pierścionek Galaxy Ring może być droższy, niż sądziliśmy

Do sieci trafiła sugerowana cena najnowszego urządzenia ubieranego firmy Samsung. Pierścionek Galaxy Ring może być znacznie droższy od konkurencji.

Samsung na targach CES 2024 w styczniu 2024 roku obok smartfonów z serii Galaxy S24 zaprezentował nowe urządzenie ubierane. Najnowszy pierścionek Galaxy Ring ma zostać oficjalnie zaprezentowany wraz z pełną specyfikacją techniczną oraz ceną w trakcie konferencji Galaxy Unpacked 10 lipca 2024 roku.

Samsung Galaxy Ring
Źródło: samsung.com

Samsung Galaxy Ring

Źródło: samsung.com

Do sieci trafił nowe informacje dotyczącą sugerowanej ceny detalicznej nowego produktu. Okazuje się, że pierścionek Samsunga może być znacznie droższy od konkurencyjnych urządzeń, a także podstawowych modeli zegarków z rodziny Galaxy Watch. Mówi się, że Galaxy Ring kosztować będzie 449 Euro, a jego dostępność oszacowano na 19 lipca 2024 roku. Sprzęt dostępny będzie w 13 rozmiarach oraz 3 kolorach, co jest zgodne z informacjami certyfikacyjnymi.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy AI będzie darmowe do końca przyszłego roku
  • Galaxy Ring coraz bliżej premiery - co wiemy o smart pierścieniu?

Dla porównania aktualnie najpopularniejszy smart pierścionek - Oura Ring wyceniany jest na 299 dolarów w podstawowej konfiguracji. Konkurencyjne rozwiązanie RingConn jest jeszcze tańsze i startuje z poziomu 279 dolarów.

Samsung ma w pełni zaprezentować Galaxy Ring 10 lipca na swoim kolejnym wydarzeniu z serii Unpacked, na którym zadebiutują również nowe składane smartfony i smartwatche.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200