Piątkowy Przegląd Prasy

Komputronik mocno postawił na Internet i marki własne… Kablówki walczą w Internecie… Unia, fundusze norweskie czy chmura… Nowy smartfon dla bogaczy… City Interactive odpisuje wartość prac nad grami… Czego słuchają Polacy w Spotify?... Ulica Sezamkowa zbliża się do miliarda wyświetleń na YouTube…

COMPUTERWORLD

Po politechnice zarobisz więcej

W pierwszej dziesiątce rankingu szkół wyższych, po których absolwenci zarabiali najwięcej, przeważają te o profilu technicznym. Ich absolwenci zarabiają nie mniej niż 3 tys. zł miesięcznie. W rankingu zwyciężyła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

RZECZPOSPOLITA

Komputronik mocno postawił na Internet i marki własne

Poznańska spółka chce w bieżącym roku sprzedać dwa razy więcej tabletów niż w 2012 r.

Kablówki walczą w Internecie

W 2012 roku liczba abonentów stacjonarnego dostępu do sieci urosła tylko o 3,6 proc., a przychody operatorów z tej usługi o 4,6 proc.

GAZETA PRAWNA

Czego słuchają Polacy w Spotify?

Pierwszego dnia funkcjonowania Spotify w Polsce odtworzono w serwisie ponad milion utworów. Jest to czasowa równowartość ponad 7 lat.

PULS BIZNESU

City Interactive odpisuje wartość prac nad grami

Zarząd City Interactive podjął decyzję w sprawie dokonania odpisów aktualizujących wartość zakończonych i niezakończonych prac rozwojowych za rok 2012.

Ulica Sezamkowa zbliża się do miliarda wyświetleń na YouTube

"Ulica Sezamkowa", popularny program telewizyjny dla dzieci dostępny także w internecie, zbliża się do granicy miliarda wyświetleń na popularnym portalu YouTube.

Nowy smartfon dla bogaczy

Producent luksusowych smartfonów zdecydował się skorzystać z systemu operacyjnego Android.

Unia, fundusze norweskie czy chmura

Kiedyś wysokie koszty ograniczały dostęp do systemów klasy ERP. A dzisiaj?


TOP 200