Photoshop 7.0 bliżej Polski

Adobe wprowadził do sprzedaży program Photoshop 7.0 w wersji CE, przeznaczonej na rynek środkowoeuropejski. Najważniejszą zmianą w PS 7 z punktu widzenia polskich użytkowników jest możliwość wykorzystywania polskich znaków diakrytycznych, automatycznej synchronizacji klawiatury oraz współpracy z polskimi wersjami Adobe InDesign 2.0 i Acrobat 5.0.

Photoshop 7.0 bliżej Polski
Adobe wprowadził do sprzedaży program Photoshop 7.0 w wersji CE, przeznaczonej na rynek środkowoeuropejski.

Najważniejszą zmianą w PS 7 z punktu widzenia polskich użytkowników jest możliwość wykorzystywania polskich znaków diakrytycznych, automatycznej synchronizacji klawiatury oraz współpracy z polskimi wersjami Adobe InDesign 2.0 i Acrobat 5.0. Interfejs programu pozostał w języku angielskim.

Zobacz również:

  • Gdy dwa monitory to za mało - stanowisko pracy dla sektora IT

Rozszerzone funkcje wersji CE dla polskich użytkowników:

Type Tool – Narzędzie do pisania i poprawiania tekstu umożliwia pisanie w języku polskim a także cyrylicą, alfabetem tureckim, greckim i w językach państw bałtyckich. Rozszerzone wsparcie dla polskich pism i fontów

Copy/Paste – Przy pomocy funkcji Kopiuj i Wklej można kopiować tekst z i do aplikacji Adobe InDesign 2.0 PL i Acrobat 5.0 PL, a także z Simple Text (dla Macintosha) oraz Notatnika, WordPada i programu Microsoft Word (dla Windows)

Przeglądarka plików – wspiera polskie znaki w nazwach plików, umożliwia porządkowanie według polskiego alfabetu

Grupowanie czcionek według języków – pisma mogą być porządkowane według języków a dopiero w drugiej kolejności alfabetycznie

Synchronizacja klawiatury – Umożliwia przełączenie na automatyczną synchronizację danego typu klawiatury z wybraną czcionką.

Adobe Photoshop 7.0 CE dla wszystkich systemów operacyjnych będzie dostępny w drugim kwartale 2002 roku w cenę 3530 zł. Zarejestrowani użytkownicy wcześniejszych wersji programu mogą otrzymać uaktualnienie do wersji 7.0 CE za 820 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200