Philips wprowadza na rynek 3 nowe modele telefonów komórkowych

Philips Polska już wkrótce wprowadzi do oferty trzy nowe modele telefonów komórkowych – Xenium [email protected], Ozeo [email protected] i [email protected] 238.

Philips Polska już wkrótce wprowadzi do oferty trzy nowe modele telefonów komórkowych – Xenium [email protected], Ozeo [email protected] i [email protected] 238.

Pierwszy z nich to aparat przeznaczony dla profesjonalnych zastosowań internetowych. Charakteryzuje się wbudowanym organizerem, przelicznikiem walut na jednostki monetarne UE (Euro), dyskretnym alarmem wibracyjnym, kalkulatorem i dyktafonem a także wbudowaną przeglądarką WAP. Wbudowany modem umożliwia wysyłanie smsów, e-maili i faksów wprost z komputera.

Model Ozeo [email protected] również posiada wbudowaną przeglądarkę WAP a także podobnie jak aparat opisywany powyżej alarm wibracyjny, kalkulator przeliczający waluty na Euro, dyktafon, organizer zapamiętujący do 40 terminów oraz kompozytor melodyjek i wbudowany modem.

Ostatni z opisywanych telefonów to najuboższy z opisywanych modeli. Wyróżnia się alarmem wibracyjnym, wbudowaną przeglądarką WAP a także intuicyjnym menu. Poniżej znajduje się pełna specyfikacja wszystkich aparatów:

Parametry:

- GSM 900/1800

- Bateria standardowa:

Xenium [email protected] - do 600 godzin czuwania. Od 3,5 do 7 godzin rozmowy.

Ozeo [email protected] - do 300 godzin czuwania. Czas rozmów: do 5 godzin.

[email protected] 238 – do 500 godzin czuwania. Do 5 godzin rozmów.

- Waga: (odpowiednio) 95g,128g,125g.

Nazwa produktu:

Philips Xenium [email protected], Ozeo [email protected], [email protected] 238

Grupa produktowa:

telefony komórkowe

Grupa docelowa:

klienci indywidualni i korporacyjni

Dostępność:

przełom marca i kwietnia

Dystrybucja

Philips Polska

www.philips.com.pl

Cena (brutto): jeszcze nie ustalona

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200