PeopleSoft wchodzi do Polski

Sprawdzają się prognozy analityków sprzed kilku miesięcy. Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej polskim rynkiem zaczynają interesować się kolejne firmy informatyczne. W ciągu miesiąca biuro w Warszawie otworzy jeden z 'wielkich nieobecnych' - PeopleSoft.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jednym z zadań oddziału będzie znalezienie nowych partnerów wdrożeniowych, przede wszystkim specjalizujących się w implementacji produktów z linii PeopleSoft Enterprise, dawnego systemu ERP autorstwa firmy PeopleSoft. Do tej pory był on praktycznie nieobecny w Polsce, chociaż od kilku lat mówiło się o jego polonizacji.

W tej chwili wdrażaniem systemów występujących pod marką PeopleSoft zajmują się dawni partnerzy przejętego w ub.r. J.D. Edwards. Są to firmy Delloitte & Touche, Hogart i Whitehouse Consultants - specjalizujący się w systemie PeopleSoft EnterpriseOne oraz Noblestar - partner PeopleSoft w zakresie systemów klasy ERP i CRM.

Zobacz również:

  • Elon Musk chce stworzyć własną wersję sztucznej inteligencji
  • Znamy zwycięzców tegorocznego rankingu App Store Awards

Prawdopodobnie wszystkie te firmy pozostaną partnerami PeopleSoft w Polsce. Trwają jednak rozmowy z kolejnymi partnerami, wśród których jest czołówka polskich integratorów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200