PeopleSoft otwiera biuro w Polsce

PeopleSoft dostawca rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem, rozpoczyna bezpośrednią działalność na naszym rynku otwierając biuro w Warszawie, gdzie powstanie także centrum oprogramowania, które będzie oferowało usługi wdrożeniowe PeopleSoft klientom z Europy Zachodniej.

Nowy ośrodek zapewni również wsparcie wdrożeniowe partnerom z Rosji i Europy Środkowej i Wschodniej. Do końca 2004 r. PeopleSoft zamierza zatrudnić ogółem 20-30 polskich pracowników. Szefem polskiego biura został Marcin Mazur.

Producent zapowiada wprowadzenie na jesieni br. polskiej wersji swojego sztandarowego produktu - PeopleSoft EnterpriseOne. Jest to zestaw modułowych aplikacji, przeznaczony do wspomagania zarządzania w średnich i dużych firmach produkcyjnych.

Zobacz również:

  • Spotify prognozuje 100 mld USD przychodów w ciągu 10 lat

PeopleSoft zamierza również zwiększyć liczbę swoich partnerów w Polsce. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy zostanie przeszkolonych pięciu nowych partnerów.

PeopleSoft, z siedzibą w Kalifornii (USA), działa na rynku rozwiązań IT dla biznesu od 1987 r. Firma obsługuje 12 tys. klientów w 150 krajach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200