Partner IBM

Centrum Komputerowe ZETO zostało pierwszym partnerem IBM Polska w zakresie produktów Content Management.

Centrum Komputerowe ZETO SA z Łodzi rozszerzyło zakres współpracy z koncernem IBM. W swojej ofercie firma będzie teraz posiadać produkty IBM z zakresu Content Management, stając się automatycznie pierwszym polskim partnerem handlowym koncernu w tej dziedzinie. Dotychczas spółka ZETO oferowała pamięci masowe oraz serwery zSeries marki IBM.

Systemy do zarządzana treścią ZETO będzie oferować klientom z sektorów: bankowego, telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego. Oprogramowanie usprawnia zarządzanie dokumentami w procesach obsługi klientów, zawiera jednocześnie pewne elementy systemów CRM i zapewnia integracje z tego typu rozwiązaniami, stosowanymi przez dane przedsiębiorstwo. Według analiz Meta Group, rynek oprogramowania typu Content Management dla przedsiębiorstw przekroczy w ciągu trzech najbliższych lat wartość 10 mld USD.

Zobacz również:

  • KE potwierdza, że dane wymieniane między Europą i Koreą Południową są bezpieczne
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Pierwszą ramową umowę o współpracy z IBM spółka podpisała w 1995 r. ZETO SA posiada tytuł IBM Business Partner i IBM Training Provider.

Więcej informacji:

Barbara Socha

Public Relations Officer, IBM Polska

tel: 0 22 878 66 56

mailto:[email protected]

Dorota Sapija

Ciszewski Public Relations

tel: 0 22 853 89 00 (05)

mailto:[email protected]

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200