Partex wdroży mySAP CRM

Katowickie przedsiębiorstwo handlowe, Partex wdroży system mySAP CRM, wchodzący w skład platformy mySAP.com. Adaptacją systemu zajmą się wspólnie konsultanci firm SAP Polska i IMG Information Manageme...

Katowickie przedsiębiorstwo handlowe, Partex wdroży system mySAP CRM, wchodzący w skład platformy mySAP.com. Adaptacją systemu zajmą się wspólnie konsultanci firm SAP Polska i IMG Information Management Polska. Wdrożenie mySAP CRM potrwa do końca lipca tego roku.

Firma Partex wykorzysta mySAP CRM m.in. do planowania i zarządzania kampaniami marketingowymi, segmentacją klientów według profili produktów i usług, pozyskiwania i śledzenia zleceń oraz dokonywania transakcji handlowych elektronicznie i przez telefon.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

Z rozwiązań SAP-a, a dokładniej z systemu SAP R/3, Partex korzysta od 1998 r. Firma zajmuje się sprzedażą i promocją ekskluzywnych artykułów piśmiennych, szkolnych i biurowych. Od ponad 8 lat Partex jest generalnym dystrybutorem Parkera i Watermana w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200