Panoramiczny nawigator

Garmin wprowadził do oferty zaawansowany system nawigacji satelitarnej z mapami Polski i Europy.

Zastosowany w nowy modelu Garmina ekran LCD ma proporcje 16:9, 4,3-calową przekątną i charakteryzuje się jeszcze większą jasnością niż starsze modele. Dzięki temu pozostaje czytelny bez względu na poziom nasłonecznienia. Urządzenie wyposażono w szczegółową mapę Polski i Europy - wraz z danymi teleadresowymi z krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Odbiornik ma wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje nawigacyjne: wyświetla mapy w trzech wymiarach, znajduje adresy, automatycznie programuje trasy. Ponadto pozwala na przeglądanie zaprogramowanych tras i ich korygowanie przez wprowadzanie dodatkowego punktu na trasie podróży. Zastosowanie technologii Bluetooth pozwala wykorzystać go jako zestaw głośno mówiący do telefonu komórkowego. Można wówczas rozmawiać, wykorzystując wbudowany mikrofon i głośnik, a także korzystać z książki telefonicznej czy listy ostatnio nawiązanych i odebranych połączeń. Opcja to dołączenie mikrofonu zewnętrznego oraz wyprowadzenie dźwięku z urządzenia przez odpowiednie złącze np. do systemu audio w samochodzie.

Nüvi 660 udostępnia bazę miejsc (ponad milion) użyteczności publicznej, takich jak hotele, restauracje, bankomaty, a także realizuje funkcje przewodnika, pilota i tłumacza w podróży. Dostępny na opcjonalnej karcie SD przewodnik turystyczny zawiera dane o blisko 100 tysiącach obiektów turystycznych na terenie całej Europy, takich jak zabytki, hotele, ciekawe miejsca, wraz z ich zdjęciami i adresami. Nüvi umożliwia teżsłuchanie muzyki z wbudowanego odtwarzacza plików MP3, audioksiążek zainstalowanych w pamięci odbiornika, a przeglądarka plików graficznych pozwala na przejrzenie zdjęć cyfrowych zrobionych w trakcie podróży.

Informacje www.garmin.pl

Cena ok. 3400 zł

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200