Panoramiczna kamera IP firmy Planet

Tajwańska firma PLANET poszerzyła ofertę o nową panoramiczną kamerę IP. Urządzenie ICA-HM830 jest wyposażone w matrycę CMOS o rozdzielczości 2 megapikseli, wspiera kompresję H.264 i zawiera obiektyw typu “rybie oko" pozwalający na obserwację w zakresie 360 stopni.

ICA-HM830 generuje strumień wideo H.264 oraz Motion JPEG w rozdzielczości UXGA (1600 x 1200 pikseli). Urządzenie oferuje użytkownikom 9 różnych trybów obserwacji panoramicznych 360/180 stopni z cyfrowym PTZ oraz poczwórnych z różnych kątów widzenia jednocześnie.

Kamera potrafi korygować obraz, eliminując efekt sferyczny typowy dla kamer z typu "rybie oko". Urządzenie ma wbudowany filtr ICR poprawiający jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy. Obsługuje też standard 802.3af PoE. Urządzenie wyposażono w cyfrowe wyjścia i wejścia obsługujące alarmy oraz możliwość zapisu danych na kartach MicroSD. Potrafi również przesyłać dźwięk w dwie strony.

Zobacz również:

Zarządzanie może odbywać się poprzez oprogramowanie PLANET Cam Viewer 3 lub cyfrowy rejestrator wideo NVR, które pozwalają na monitorowanie, nagrywanie oraz zarządzanie wieloma kamerami.


TOP 200