Panda 2007 na rynku polskim

Firma Panda Software wprowadza na rynek polski nowe programy przeznaczone do ochrony firm i użytkowników domowych. Panda Antivirus 2007, Panda Antivirus + Firewall 2007 oraz Panda Internet Security 2007 w wersji polskiej pojawią się na rynku na początku października br.

Nowe wersje, oprócz technologii TruPrevent do walki z nieznanymi zagrożeniami, zawierają mechanizm Genetic Heuristic Engine - motor do skanowania tzw. profilu genetycznego plików oraz specjalne moduły chroniące wrażliwe dane użytkownika.

Panda Antivirus 2007 jest produktem nowym, przeznaczonym do ochrony przed wirusami, robakami, trojanami, atakami hakerów i programami szpiegującymi. Mechanizmy analizy behawioralnej i genetycznej mogą chronić przed zagrożeniami jeszcze nieskatalogowanymi. Produkt przeznaczony jest dla użytkowników domowych. Standardowa licencja pozwala na instalację programu na dwóch komputerach.

Zobacz również:

Panda Antivirus + Firewall 2007 (Titanium 2007) oprócz ochrony przed złośliwymi programami i technologii TruPrevent do walki z nieznanymi zagrożeniami, oferuje zaporę ogniową oraz ochronę przed atakami z sieci bezprzewodowych. Standardowa licencja pozwala na instalowanie programu na trzech komputerach. Dla małych i średnich firm dostępne są wersje z licencją na 5 i 10 stanowisk.

Panda Internet Security 2007 to zintegrowany pakiet, który oprócz ochrony przed znanymi i nieznanymi złośliwymi programami oraz funkcji zapory ogniowej, zapewnia ochronę przed kradzieżą informacji i oszustwami internetowymi (phishing, pharming). Program zabezpiecza również przed spamem i stronami WWW o niepożądanej zawartości. Rozwiązanie przeznaczone jest dla użytkowników zaawansowanych, standardowa licencja pozwala na instalowanie programu na trzech komputerach. Dostępne są również licencje na 5 i 10 stanowisk dla małych i średnich firm.


TOP 200