Panasonic powołał do życia nową spółkę

Firma ogłosiła utworzenie nowej spółki skupiającej się na rozwiązaniach B2B o nazwie Panasonic Connect Europe. Podmiot będzie sprzedawać rozwiązania przeznaczone dla branż oferujących produkty audiowizualne, wytwarzających sprzęt TV i czy wzmocnione urządzenia przenośne.

Panasonic

Spółka zamierza oferować również usługi doradcze, integrować systemy, zarządzać projektami i kompetencjami w zakresie rozwoju aplikacji. Integralną częścią nowej spółki będą rozwiązania z procesami biznesowymi Gemba Process Innovation, które wykorzystują know how firmy Panasonic dotyczące najnowocześniejszych technologii i szeroko rozumianego prowadzenia biznesu.

Panasonic Connect Europe będzie monitorowana przez europejskie centrum serwisowe firmy Panasonic, a zespół Gemba Process Innovation będzie zajmować się doradztwem i wdrażaniem urządzeń brzegowych, inteligentnych czujników i robotyki, a także ulepszać wizualizację operacji, zapewniać optymalizację operacji i automatyzację procesów oraz umożliwiać optymalizację całego łańcucha dostaw.

Zobacz również:

  • Sztuczna inteligencja zmieni sektor finansów i ubezpieczeń
  • Architekturze Arm rośnie groźny rywal

Nowa spółka będzie bazować na dokonaniach należącej w całości do Panasonica firm Zetes (która zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą oprogramowania dla łańcucha dostaw i rozwiązań zapewniających dostępność informacji i możliwość śledzenia dostaw na każdym etapie łańcucha) oraz Blue Yonder (zajmującej się cyfrowym łańcuchem dostaw i realizacji handlu wielokanałowego).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200