Pamięci masowe SAN oparte na technologii iSCSI od D-Linka.

D-Link wkracza na rynek rozwiązań przechowywania danych typu SAN, prezentując systemy pamięci masowej działające w oparciu o technologię iSCSI. Urządzenia są przeznaczone przede wszystkim dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

Pamięci masowe SAN oparte na technologii iSCSI od D-Linka.
Firma oferuje od kilku lat pamięci masowe typu NAS dla małych firm - urządzenia DNS-323 oraz DNS-343. Są to bardzo proste w konfiguracji i zarządzaniu systemy pamięci z intuicyjnym interfejsem. Obecnie D-Link rozszerza ofertę o linię produktów SAN przeznaczoną dla firm z segmentu średnich przedsiębiorstw.

W sprzedaży dostępny jest już system sieciowej pamięci masowej DSN-1100-10. Urządzenie oparto na tej samej koncepcji System-on-a-Chip (SoC), którą zastosowano w większych macierzach dyskowych, takich jak produkty z serii DSN-3000.

Zobacz również:

  • Plikowa, blokowa czy obiektowa pamięć masowa?

DSN-1100-10 może zawierać do pięciu dysków twardych, każdy o pojemności 1 TB.

Nowa pamięć masowa wykorzystuje rozwiązanie 4x 1GbE iSCSI SoC, które może obsłużyć ponad 80 000 operacji wejścia-wyjścia na sekundę. DSN-1100 można wdrożyć jako pamięć masową typu nearline lub uzupełnienie głównego urządzenia do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych po awarii. Urządzenie kosztuje ok. 1800 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200