Palm Computing nawiąże współpracę z Symbian

Wydzielana z 3Com firma Palm Computing i członkowie porozumienia Symbian zamierzają współpracować i prawdopodobnie wymienią się swoimi technologiami. Zapowiedź taka został podana podczas odbywającej się w tym tygodniu w Genewie wystawy Telecom '99. Nie przedstawiono jednak bliższych szczegółów dotyczących prawdopodobnych umów wynikających z porozumienia.

Wydzielana z 3Com firma Palm Computing i członkowie porozumienia zamierzają współpracować i prawdopodobnie wymienią się swoimi technologiami. Zapowiedź taka został podana podczas odbywającej się w tym tygodniu w Genewie wystawy Telecom '99. Nie przedstawiono jednak bliższych szczegółów dotyczących prawdopodobnych umów wynikających z porozumienia.

Porozumienie Symbian zawarły firmy: Matsushita, Ericsson, Motorola, Nokia i Psion. Wybrały one system operacyjny EPOC Psiona jako standard dla swoich bezprzewodowych urządzeń. Jednak przedstawiciele porozumienia liczą, że włączenie do swojej platformy funkcjonalności jaką oferuje Palm zaowocuje powstaniem nowych produktów.