Pakiet Office 365 dla użytkowników domowych jest już dostępny w Polsce

Nowa wersja pakietu "Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych" jest już dostępna w Polsce. Rozwiązanie jest oferowane w formie usługi w chmurze. Premiera polska pokrywa się z premierą pakietu na 162 rynkach w 21 językach.

Nowa oferta obejmuje pełny zestaw najnowszych aplikacji Office. Można z niej korzystać na pięciu komputerach PC lub Mac oraz pięciu urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon z systemem Windows. Wraz z zakupem usługi użytkownik otrzymuje dodatkowe 20GB na wirtualnym dysku SkyDrive oraz co miesiąc 60 minut na połączenia telefoniczne poprzez Skype.

"Dzisiejsza premiera Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych stanowi kolejny duży krok w procesie przekształcania Microsoft w firmę oferującą usługi i urządzenia. To znacznie więcej niż kolejna wersja Office. To Office w zupełnie nowej odsłonie, jako serwis konsumencki w chmurze oferujący pełną funkcjonalność znanych i lubianych aplikacji Office wraz z uwzględnieniem nowych, imponujących zalet chmury i usług społecznościowych" - powiedział Steve Ballmer, CEO w Microsoft.

Zobacz również:

  • Sam Altman triumfalnie wraca do OpenAI
  • Najlepsze bezpłatne alternatywy dla pakietu Microsoft (Office) 365
  • Apple Wunderlust - iPhone 15 i inne - relacja z premiery

Ballmer zapowiedział, że Microsoft będzie teraz udostępniać wiele nowych funkcji i usług w pierwszej kolejności w chmurze i odchodzić od tradycyjnego modelu wydawania nowych wersji w cyklu trzyletnim. Firma Microsoft udostępniła też dziś licencję "Office 365 dla studentów". Do oferty na całym świecie weszły także nowe wersje tradycyjnego pakietu Office — Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013, Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2013 oraz Office Professional 2013. Wersja usługi Office 365 dla firm zostanie wprowadzona do oferty globalnej wraz z nowymi funkcjami 27 lutego br.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200