PDM 9000 w Europie Zachodniej

Jak poinformowała mysłowicka firma Logotec Engineering jej System Zarządzania Danymi o Produkcie PDM 9000 (polska premiera na Softarg'94), bardzo dobrze sprzedaje się w Europie Zachodniej (wg danych CAD/CAM Report 5/94 PDM 9000 pracuje już na ponad 700 stanowiskach w tamtejszych firmach).

Jak poinformowała mysłowicka firma jej System Zarządzania Danymi o Produkcie PDM 9000 (polska premiera na Softarg'94), bardzo dobrze sprzedaje się w Europie Zachodniej (wg danych CAD/CAM Report 5/94 PDM 9000 pracuje już na ponad 700 stanowiskach w tamtejszych firmach).

Ostatnio Logotec Engineering podpisała kolejne kontrakty na instalację PDM 9000 z dwoma dużymi firmami w Niemczech o łącznej wartości ok. 400 tys. DEM. Pierwszy z kontrahentów jest producentem maszyn do obróbki drewna, który ma zakłady m.in. w Japonii, USA i Singapurze, a zawarty z nim kontrakt dotyczy komputeryzacji centrali i instalacji PDM na 50 stanowiskach. Drugi zaś, to firma zajmująca się produkcją urządzeń do transportu materiałów sypkich.

Warto też nadmienić, iż wobec bardzo dużego zainteresowania klientów systemem PDM 9000, jego dystrybutor generalny - firma Wiechers & Partner, która specjalizuje się m.in. w dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu samochodowego, uznała ten produkt za strategiczny dla swego dalszego rozwoju.


TOP 200