PC Guardian oficjalnie w Polsce

Przedstawicielem firmy będzie warszawska spółka IT Business Centre. PC Guardian jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów sprzętowych i programowych systemów zabezpieczania dostępu do danych oraz rozwiązań zapobiegających kradzieży sprzętu komputerowego.

Produkty marki PC Guardian będą oficjalnie dostępne na terenie Polski. Interesy firmy w naszym kraju ma reprezentować dział International Representation Office, wchodzący w skład IT Business Centre. PC Guardian to znany producent sprzętowych i programowych systemów zabezpieczania dostępu do danych, systemów szyfrowania czy rozwiązań zapobiegających kradzieży sprzętu komputerowego.

Warszawska spółka IT Business Centre jest firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze firm z sektora teleinformatycznego. Jej dział International Representation Office (IRO) specjalizuje się w dostarczaniu pomocy handlowej i technicznej firmom z branży IT, zamierzającym rozpocząć działalność na polskim rynku. IRO zajmuje się głównie pozyskiwaniem dystrybutorów dla reprezentowanych firm.

Zobacz również:

  • Starlink dla pojazdów mobilnych
  • Coraz więcej specjalistów IT korzysta z chmury, ale nie wszyscy są z niej zadowoleni. Dlaczego?
  • SECaaS - czym charakteryzuje się Security as a Service?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200