PBX i modem ISDN w jednym

Niemiecka firma AVM udostępniła nową wersje urządzenia FRITZ!X USB (3.0), które zawiera w sobie centralkę telefoniczną PBX i modem ISDN.

PBX i modem ISDN w jednym
Urządzenie jest wyposażone w cztery porty RJ12 (do podłączenia telefonów analogowych i faksu), w port USB (do podłączenia komputera) i w port ISDN. FRITZ!X USB 3.0 wspiera takie funkcje, jak: prowadzenie trójstronnych konferencji, możliwość realizowania połączeń wewnętrznych i zaawansowana programowo poczta głosowa.

Dwaj abonenci podłączeni do FRITZ!X USB mogą jednocześnie rozmawiać z innym abonentem dołączonym do linii zewnętrznej. FRITZ!X USB v3.0 potrafi przesyłać do podłączonych do niego telefonów analogowych informacje o opłatach uzyskane z linii ISDN.

Produkt pozwala na efektywniejsze wykorzystanie energii dzięki obsłudze standardu zarządzania energią ACPI oraz funkcji PC Wake-up. FRITZ!X USB w nowej wersji 3.0 jeszcze bardziej obniża (do około 3 watów) zużycie energii. Zużycie energii w trybie czuwania również zostało zmniejszone o około 40%.

Urządzenie jest sprzedawane razem z oprogramowaniem ISDNWatch, które chroni przed niepożądanymi połączeniami z numerami 0-700.

Urządzenie ma w swoje ofercie HSF Poland. Cena produktu 559 zł. plus VAT.


TOP 200