PARP organizuje misje na Tajwan dla polskich przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Warszawskim Biurem Handlowym w Tajpej, planuje zorganizowanie misji gospodarczej na Tajwan dla polskich firm z branży elektronicznej. Misja ma się odbyć w dniach 10 - 13 października br. i ma na celu promocję na Tajwanie polskich technologii z branży elektronicznej, a także ułatwienie nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami tajwańskimi.

Misja gospodarcza na Tajwan, organizowana w trakcie międzynarodowych targów TAITRONICS ma być okazją dla polskich przedsiębiorców do rozpoczęcia kontaktów handlowych na Tajwanie. Uczestnicy misji mają wziąć udział spotkaniach match-makingowych, w trakcie których będą mieli możliwość zaprezentowania przed tajwańskimi partnerami własnych firm oraz charakterystyki polskiej branży elektronicznej.

Misja odwiedzi też Hsinchu, miasto należące do głównych ośrodków gospodarczych Tajwanu, posiadające również jeden z największych i najstarszych parków technologicznych. Uczestnikom zostanie też udostępnione polskie stoisko podczas targów TAITRONICS, które odbywają się w dniach 10 - 13 października br. W ramach targów odbędzie się seminarium promujące Polskę oraz jej rynek związany z dziedziną elektroniki, ICT/IT, we współpracy z Warszawskim Biurem Handlowym w Tajpej.

Organizatorzy zapewniają, ze podczas wyjazdu uczestnicy mogą liczyć na wsparcie organizacyjne ze strony PARP, a także Warszawskiego Biura Handlowego w Tajpej i Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Warszawie.


TOP 200