PARP oferuje nawet 75 proc. dofinansowanie wyjazdu na targi TAITRONICS

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje misję na Tajwan, której głównym elementem będzie udział w Międzynarodowych Targach Elektroniki - TAITRONICS odbywających się w dniach 10-13 października br.

Misja gospodarcza na Tajwan organizowana jest przez PARP w ramach poddziałania 6.5.2 PO IG, co umożliwia przedsiębiorcom uzyskanie dofinansowania nawet do wysokości 75% kosztów kwalifikowanych udziału w imprezie.

Wyjazd został zaplanowany z myślą o przedsiębiorcach z branż: elektronicznej, informatycznej oraz ICT. Podporządkowując program misji promocji polskich firm, ich produktów, usług, a przede wszystkim osiągnięć technologicznych umożliwiamy nawiązanie współpracy biznesowej z przedsiębiorcami tajwańskimi, pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do światowego rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiachoraz, a także zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniamiw zakresie elektroniki i telekomunikacji.

Zobacz również:

  • Targi IFA powracają - odbędą się stacjonarnie we wrześniu

Szczegółowe informacje odnośnie do organizacji wyjazdu, zasad oraz procedury ubiegania się o dofinansowanie udziału w misji dostępne są poprzez stronę Enterprise Europe Network.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji powinni przesłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania na wskazanej stronie) organizatorom (PARP) na adres poczty elektronicznej: [email protected]óźniej do 31 sierpnia br.

Wnioski o dofinansowanie udziału w misji w ramach poddziałania 6.5.2 POIG wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć w Ministerstwie Gospodarki nie później niż do 12 września 2011 r.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200