Owen Ou nowym Dyrektorem Generalnym w Huawei Polska

Owen Ou objął stanowisko Dyrektora Generalnego Huawei Polska. Zastąpił w tej roli Phillipa Gana.

Owen Ou nowym Dyrektorem Generalnym w Huawei Polska
"Bardzo się cieszę, że dołączyłem do polskiego oddziału Huawei. Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów w regionie, dlatego jestem przekonany, że najbliższe lata będą dla mnie pełne ciekawych wyzwań i projektów. Będziemy kontynuować współpracę z operatorami, a jednocześnie intensywnie rozwijać ofertę rozwiązań dla przedsiębiorstw i urządzeń konsumenckich. Wierzę, że będzie to bardzo ciekawy okres w Huawei Polska" - powiedział Owen Ou, nowy Dyrektor Generalny Huawei Polska.

Owen Ou rozpoczął pracę w Huawei w 2000 roku. W latach 2008-2012 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Zarządzającego w malezyjskim oddziale Huawei w Kuala Lumpur, gdzie odpowiadał między innymi za budowanie relacji z klientami i zewnętrznymi partnerami firmy. Do jego zadań należało również planowanie i realizacja strategii biznesowej i marketingowej Huawei Malezja, a także tworzenie analiz rynkowych oraz zarządzanie komunikacją wewnętrzną.

Zobacz również:

  • Nowy dyrektor w LOT
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200