Outsourcing płac w American Restaurant

Hogart Payroll Processing (HPP) rozpoczęła implementację systemu obsługi płacowej dla sieci restauracji należących do spółki AmRest (American Restaurant). W ramach umowy HPP będzie odpowiadać za rozli...

Hogart Payroll Processing (HPP) rozpoczęła implementację systemu obsługi płacowej dla sieci restauracji należących do spółki AmRest (American Restaurant). W ramach umowy HPP będzie odpowiadać za rozliczanie wynagrodzeń pracowniczych w ponad 100 restauracjach KFC i Pizza Hut w całej Polsce. Spółka przejmie obowiązek naliczania płac z uwzględnieniem odpisów należnych ZUS i urzędom skarbowym. Payroll Processing wdroży ponadto w AmRest system informatyczny do obsługi administracji kadr RB Payroll.

HPP będzie zbierać dane niezbędne do naliczenia wynagrodzeń od każdej restauracji. Działający w restauracjach system Karta Pracy umożliwi przesyłanie tych danych do HPP, która będzie nimi zarządzać, archiwizować je i uaktualniać. Dane te uzupełnione informacjami o każdym pracowniku (5,5 tys. osób) staną się podstawą do działania systemu RB Payroll.

Zobacz również:

Osiągnięcie pełnej funkcjonalności budowanej struktury informatycznej spodziewane jest w marcu 2002 roku.


×