Ostatnie spotkanie z autorem książki "SCRUM. O zwinnym zarządzaniu projektami"

W czwartek, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się ostatnie spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko. Mariusz Chrapko jest autorem książki "SCRUM. O zwinnym zarządzaniu projektami".

Spotkanie odbędzie się 6.06.2013 (czwartek), o godzinie 18.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, w pawilonie C, w Sali C. Mariusz Chrapko będzie mówił o tym czy tradycyjne praktyki zarządzania nadal pasują do dzisiejszych warunków pracy, czy scrum jest "nowym początkiem" we współczesnej praktyce zarządzania, jak będzie wyglądała praktyka zarządzania w obecnym stuleciu.

W trakcie spotkania będzie czas na dyskusję i pytania do autora, a organizatorzy zapowiedzieli, ze wśród zgromadzonych zostaną rozlosowane upominki książkowe.

Zobacz również:

  • Jak schrupać scrum na co dzień. Relacja ze Scrum Experience Day 2022
  • 7 sposobów na obniżenie kosztów dzięki agile i DevOps

Mariusz Chrapko jest praktykiem we wdrażaniu i adaptacji metody Scrum, która należy do tzw. zwinnych metod zarządzania projektami. Na co dzień pomaga liderom oraz członkom zespołów projektowych, prowadzi działania doradcze i szkolenia na różnych szczeblach organizacyjnych. Jest też ekspertem w dziedzinie zwinnego planowania i szacowania projektów, a także wdrażania metody Scrum w dużych organizacjach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200