Ostatni nabór do Inkubatorów Przedsiębiorczości

Rusza ostatni etap naboru wniosków do Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0. Pomysłodawcy z obszarów związanych z sektorem ICT oraz Multimediów mogą zgłaszać swoje projekty jeszcze tylko do 15 lipca bieżącego roku.

"Szukamy dobrych pomysłów kiełkujących w głowach osób z inicjatywą, którzy do tej pory nie prowadzili własnego biznesu, jak i również tych pochodzących od "zawodowych startup-owców", którzy mają doświadczenie i chcą rozwinąć kolejne innowacyjne biznesy. Zachęcamy także pracowników korporacji do założenia własnej firmy na bazie ich innowatorskich pomysłów, które nie mają szans na realizację w korporacji". - mówi Krzysztof Wnęk, prezes Miasteczka Multimedialnego, spółki która koordynuje projekt Media 3.0.

Żeby zgłosić swój projekt należy do 15 lipca 2011 r. wypełnić na stronie prosty formularz rejestracyjny. Każdy pomysł będzie rozpatrywany przez zespół ludzi posiadający bogate doświadczenie biznesowe oraz dużą wiedzę na temat transakcji kapitałowych. Wyłonione projekty mogą liczyć na wsparcie merytoryczne oraz finansowe w wysokości do 200 tys. EURO.

Zobacz również:

  • Znamy zwycięzcę konkursu OVHcloud Startup Program Showcase

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z EFRR w ramach PO IG oraz budżetu państwa, Priorytet 3 - Kapitał dla innowacji, Działanie 3.1 - Inicjowanie działalności innowacyjnej. Koordynatorem projektu Media 3.0 jest Miasteczko Multimedialne.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200