Oracle w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO) wdrożą Oracle E-Business Suite. Projekt będzie prowadzony przez konsultantów Oracle Polska i firm partnerskich z Polski i Rosji.

Wdrożenie obejmie najpierw dwie polskie spółki Grupy TZMO. Potem będzie rozszerzone na kolejne podmioty na Ukrainie i w Rosji, a w przyszłości być może także na inne firmy należące do grupy, w skład której wchodzi ponad 30 spółek produkcyjnych i handlowych z Polski, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Holandii, Danii, Szwajcarii, Rumunii, Czech, Słowacji i Węgier.

"Podjęliśmy decyzję o instalacji światowej klasy rozwiązania ERP, ponieważ potrzebowała systemu który najlepiej wspomaga pracę przedsiębiorstwa wielobranżowego i wielonarodowego" - mówi Jan Stemposz, pełnomocnik prezesa zarządu ds. wdrożenia systemu zintegrowanego w TZMO SA - "Potrzebne są nam także zaawansowane mechanizmy planowania produkcji i popytu oraz wzbogacenie możliwości raportowych spółki".

Zobacz również:

  • Dane? Jakie dane? Które dane?
  • Pierwszy spółdzielczy bank w Polsce przeniósł swoją aplikację IT do chmury Oracle
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200