Oracle udostępnia zintegrowany pakiet internetowy dla e-biznesu

Oracle ogłosił dostępność swego nowego produktu - Oracle E-Business Suite 11i. Zintegrowany pakiet aplikacji może być wykorzystywany w postaci samodzielnych modułów, przeznaczonych dla różnych obszarów działalności w e-biznesie.

Udostępniony przez Oracle pakiet oprogramowania Oracle E-Business Suite 11i ma zapewniać integrację aplikacji e-biznesowych na wszystkich poziomach działalności przedsiębiorstwa - od klientów i partnerów po dostawców. Dzięki temu pakiet ma umożliwiać firmom zautomatyzowanie działalności od sprzedaży i marketingu w Internecie do internetowego łańcucha dostaw i zakupów. Oracle E-Business Suite 11i ma również umożliwiać firmom pełną informację o klientach, ponieważ wszystkie elementy pakietu wykorzystują tę samą bazę danych.

Oracle zapewnia, że jego produkt pozwoli firmom: sprzedać więcej przy mniejszych kosztach z pomocą zintegrowanych sklepów internetowych, sprzedaży na telefon i sprzedaży w terenie; kupować towary i usługi przy niższych kosztach z pomocą Internet Procurement; przyspieszyć realizację zamówień poprzez optymalizację internetowego łańcucha zaopatrzenia i skrócić czas do uzyskania zysków.

Oracle Polska

tel.: (22) 690 87 00

www.oracle.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200