Oracle na Novellu

Firmy Oracle i Novell poinformowały, że najnowsze produkty Oracle, w tym baza danych, oprogramowanie do obsługi klastrów, serwer aplikacji, rozwiązania do pracy zespołowej i aplikacje dla przedsiębiorstw, są już dostępne w wersjach na system operacyjny SUSE LINUX Enterprise Server 9.

Pakiety Oracle Database 10g, Oracle Application Server 10g, Oracle Real Application Clusters, Oracle Collaboration Suite, Oracle E-Business Suite 11 i 10 zostały już przetestowane pod kątem wdrażania na platformie SUSE LINUX Enterprise Server 9 i otrzymały stosowne certyfikaty.

Dla wszystkich pakietów zapewniona jest również odpowiednia pomoc techniczna i szkolenia. Podczas testów baza danych Oracle Database 10g uruchomiona na platformie SUSE LINUX Enterprise Server 9 uzyskała rekordowy wynik wśród serwerów z systemem Linux nie połączonych w klastry (wyniki).

Zobacz również:

  • Inwestycje w technologie cyfrowe priorytetem dla CFO
  • Gartner: ogromny wzrost na rynku baz danych
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200