Oracle lokalizuje najnowszą wersję JD Edwards EnterpriseOne

Oracle Polska zakończyła prace nad lokalizacją najnowszej wersji 8.11 SP1 pakietu JD Edwards EnterpriseOne. Przystosowanie do polskich warunków zostało wykonane bezpośrednio przez producenta, a nie przez jego partnerów.

Pakiet zintegrowanych aplikacji JD Edwards EnterpriseOne, znajdujący się w ofercie Oracle od początku 2005r., został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych z rynku MŚP.

Rozszerzenia funkcjonalne w wersji 8.11 obejmują między innymi: Demand Flow Manufacturing, wbudowany moduł CRM wewnętrznie zintegrowany z ERP/SCM oraz rozszerzenia RFID. Jednym z głównych udoskonaleń w systemie JD Edwards 8.11 jest oparcie go w całości na technikach internetowych. System zapewnia szybszy czas reakcji oraz lepszą wydajność dzięki obsłudze procesów wielowątkowych.

Zobacz również:

Wśród nowych funkcji w wersji 8.11 systemu JD Edwards EnterpriseOne są m.in.

- moduły Demand Flow Manufacturing: projektowanie linii produkcyjnych, zarządzanie zasobami, planowanie i ustalanie kolejności działań;

- moduły Zarządzanie Relacjami z Klientami: automatyzacji sprzedaży, sprzedaż mobilna, zarządzanie usługami, samoobsługa klienta;

- moduł identyfikacji radiowej (RFID)

- moduły planowania sprzedaży


TOP 200