Oracle Cloud Day – 30 czerwca, hotel Sheraton, Warszawa, Zarejestruj się na NAJWIĘKSZĄ konferencję Oracle już dziś!

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Chmurze!

Zapraszamy na konferencję Oracle Cloud Day, podczas której eksperci Oracle i firm partnerskich zaprezentują szeroki wachlarz zagadnień związanych z budowaniem i użytkowaniem systemów w modelu Cloud Computing. Wydarzenie to zastąpi odbywający się zwykle na jesieni Kongres Oracle Day, stając się tym samym NAJWIĘKSZĄ imprezą IT organizowaną przez Oracle w Polsce w bieżącym roku!

Wszystkie elementy Chmury Oracle zostaną zaprezentowane podczas konferencji w sesji plenarnej i 5 ścieżkach tematycznych. Szczegóły agendy znajdziesz tutaj. Oprócz usług chmurowych HCM, CRM i EPM, zaprezentowana zostanie także platforma technologiczna Oracle pozwalająca na budowanie systemów w modelu Cloud, w tym systemy programowo-sprzętowe Oracle z jej flagowym produktem, maszyną bazodanową Oracle Exadata na czele.

Zobacz również:

Oracle Cloud Day, to także przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w modelu Chmury, sesje demo prezentujące działanie Oracle Cloud na żywo oraz inspirujące dyskusje w gronie ekspertów, analityków i praktyków.

SPRAWDŻ AGENDĘ i ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ na konferencję Oracle Cloud Day, aby poznać wszystkie tajniki Chmury Oracle, światowe trendy Cloud Computing oraz przekonać się, jak zastosowanie modelu Chmury wpływa na optymalizację kosztów i poprawę wyników biznesowych organizacji.

Konferencja jest bezpłatna, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


TOP 200