Optimus z procesorem Intel Pentium 4

W grudniu Optimus wprowadzi do sprzedaży komputery z serii Prestige Power z najnowszym procesorem Pentium 4

Optimus poinformował o planach wprowadzenia do sprzedaży komputerów opartych na procesorze Intel Pentium 4. Dwa nowe modele komputerów z serii Prestige Power wprowadzone zostaną do sprzedaży na terenie całego kraju z początkiem grudnia 2000 roku.

Komputer Prestige Power zbudowany jest na platformie Intela – dedykowanej specjalnie dla procesora Pentium 4 - z chipsetem i850, pracującej na magistrali 400MHz. Komputer wyposażony jest standardowo w 128 MB superszybkiej pamięci operacyjnej RAMBUS pracującej z częstotliwością 800 MHz, dysk twardy IBM 45 GB 7200 obr/min z interfejsem ATA100, napęd DVD, nagrywarkę CD-RW oraz profesjonalną kartę dźwiękową Sound Blaster LIVE , a wszystko to umieszczone jest w nowoczesnej obudowie Tower ATX.

W ofercie Optimus S.A. znajdzie się również wersja komputera Prestige Power z procesorem Intel Pentium 4 1,4 GHz bez nagrywarki CD-RW i wyposażona w tańszą wersję karty graficznej GeForce2 GTS DDR 32 MB z wyjściem TV.

Obydwa komputery posiadają zainstalowany system operacyjny Windows Millennium i wyposażone są standardowo w rozbudowane pakiety internetowe, w skład których wchodzą: wewnętrzny modem 56kbps V.90 PCI, podręcznik „Internet - praktyczny przewodnik”, system antywirusowy Antiviral Toolkit Pro z roczną aktualizacją internetową oraz program do tworzenia stron WWW – Webmajster.

Dodatkowo wraz z komputerem użytkownik otrzyma przewodnik „Windows Millennium krok po kroku”, film DVD oraz profesjonalny zestaw głośnikowy 2.1 subbooferem z serii Creative Soundworks FSP 1000.

Komputery Optimus Prestige Power objęte są 2-letnią gwarancją.

Orientacyjne ceny komputerów Prestige Power to 13 699 zł za zestaw z procesorem Pentium 4 1,5 GHz netto oraz 10 799 zł netto za zestaw z procesorem Pentium 4 1,4 GHz.

Optimus SA

www.optimus.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200