Optimus na Xtrade

Optimus będzie sprzedawał na platformie handlu elektronicznego Xtrade.

Dnia 3 września br. firmy Xtrade S.A. i OPTIMUS S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży towarów i usług spółki Optimus na platformie handlu elektronicznego Xtrade.

Na mocy podpisanego porozumienia OPTIMUS S.A. stanie się certyfikowanym dostawcą komputerów i sprzętu komputerowego dla klientów platformy Xtrade. Ponadto oferta produktowa Optimusa będzie prezentowana w formie Katalogu Elektronicznego, z którego korzystać będą mogli wszyscy uczestnicy platformy Xtrade.

Zobacz również:

  • KE potwierdza, że dane wymieniane między Europą i Koreą Południową są bezpieczne
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Podpisanie umowy ma być kolejnym krokiem mającym na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy podmiotami Grupy Optimus.

"Nadszedł czas abyśmy również, jako udziałowiec Xtrade S.A., zaczęli korzystać z dobrodziejstw handlu elektronicznego B2B. Jest to kolejny krok w celu usprawnienia sprzedaży, który nie wymaga dużych nakładów finansowych" powiedział Jacek Krawczyk Prezes Zarządu Optimus S.A.

"Cieszymy się, że Optimus S.A. stanie się dostawcą towarów i produktów na platformie Xtrade. Optimus będzie kolejnym akcjonariuszem korzystającym z naszej oferty. Jestem przekona, że sprzedaż poprzez nasz rynek elektroniczny, stanie się dla Optimusa jednym z ważnych kanałów dotarcia do klientów korporacyjnych", powiedziała Anna Sieńko, Prezes Zarządu Xtrade S.A.

Więcej informacji:

Optimus S.A.

ul.Wynalazek 4

02-675 Warszawa

tel. (22) 640-49-70

fax: (22) 640-49-77

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDGLicen[email protected]

TOP 200