Oprogramowanie na Softargu

Zamieszczone w bieżącym i w następnych numerach CW PL cennikowe zestawienia poświęcimy oprogramowaniu na rynku krajowym.

Zamieszczone w bieżącym i w następnych numerach CW PL cennikowe zestawienia poświęcimy oprogramowaniu na rynku krajowym. Sądząc z oferty przedstawionej w początku października na wystawie Softarg w Katowicach, dominuje w niej bezkonkurencyjnie oprogramowanie krajowe, pisane z myślą o komputeryzacji firm i urzędów. Porównując obecny stan rzeczy z latami poprzednimi można nawet mówić o prawdziwej eksplozji tego typu oprogramowania. Prawie każda z ponad 200 firm, obecnych na Softargu proponowała własne oprogramowanie finansowo-księgowe, dla kadr, do prowadzenia gospodarki magazynowej, komputerowej księgi przychodów i rozchodów, kartoteki, bazy danych itp., itp. Adresatami tych programów są duże i małe przedsiębiorstwa, urzędy, biura, służba zdrowia, apteki, stacje obsługi samochodów, kantory, kancelarie, sekretariaty, hurtownie i wiele, wiele innych organizmów gospodarczych.

Zaczynamy przegląd tej oferty od programów bardziej ogólnego działania - mniej wyspecjalizowanych. W załączonym zestawieniu prezentujemy programy dla biur, oprogramowanie użytkowe i edukacyjne oraz słowniki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200