Opóźnia się debiut MCI Management na warszawskiej giełdzie

MCI Management złożyła wniosek do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie o wprowadzenie jej do obrotu publicznego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, debiut spółki na giełdzie miał nas...

MCI Management złożyła wniosek do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie o wprowadzenie jej do obrotu publicznego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, debiut spółki na giełdzie miał nastąpić w połowie stycznia br.

Jak twierdzą przedstawiciele MCI, termin debiutu spółki, która ma być pierwszym funduszem typu venture capital na warszawskiej giełdzie, przesunięto ze względu na przedłużenie postępowania rejestrowego przed sądem rejonowym. Publiczna sprzedaż akcji spółki zakończyła się 20 grudnia ub.r. Wrocławski sąd zarejestrował pod koniec ub.r. podwyższenie kapitału akcyjnego MCI o 5,2 mln zł do 37,8 mln zł.

Zobacz również:

  • Ponure prognozy Intela
  • Musk wycofał ofertę kupna Twittera

"Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach otrzymamy decyzję o terminie debiutu. Ze względu na duże zainteresowanie inwestorów subskrypcją akcji liczymy na dobre przyjęcie oferty przez rynek" - stwierdził Tomasz Czechowicz, prezes MCI Management.

***

Zakończyła się publiczna oferta akcji MCI Management

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200